menu תפריט קטגוריות

ארונות לחדרי ילדים

ארון בחדר הילדים הוא פריט אשר מלווה את הילד משנותיו הראשונות עד שנותיו המאוחרות כילד ומהווה רהיט מרכזי בחדרו. כאשר אנו באים לעצב ארון עבור ילד חשוב להתאים את הארון לאופיו של הילד לצבעים שהוא אוהב ולאופי שאר הפריטים שבחדרו בכדי ליצור הרמוניה בין מכלול הרהיטים והאבזור הקיים בחדר.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 19/10/2019


תכנון וייצור ארונות לחדרי ילדים בהתאמה אישית

לקבלת ייעוץ ותכנון אישי של ארונות לחדרי ילדים שיענו על דרישותיכם ודמיונכם
צרו קשר עם אהרון הנגר בטלפון: 03-751-9816.

ארון איכותי לחדרי ילדים איננו דבר אשר קונים רק כאשר נמצאים בבית הקבוע אשר בו אתם רוצים להזדקן. ארון לחדר ילדים טוב יאפשר לכם לעבור מבית לבית ומדירה לדירה ולהרכיבו מספר רב של פעמים מבלי שזה יאבד מחוזקו ואיכותו ואף ישלב בו משהו אישי שייחד את הילד, והילד ירגיש מחובר וקשור אליו במידה והוא נאלץ לעבור חדר.

ארונות לחדרי ילדים - נגר אהרון כהן

התאמת ארונות לחדרי ילדים לאופי הדייר - הילד 

ילד אינו רואה את הארון כפי שמבוגר מביט עליו. בעוד שהמבוגר בודק את קיבולת הארון, טיב החומר ממנו הוא עשוי ומידותיו, הילד רואה בארון דבר גדול שעומד בחדרו עם דלתות שמבחינתו יכולות להוביל לעולמות נסתרים ואף לשמש בחושך כמפלצת וכדומה. על כן כאשר באים להציב דבר גדול מאוד כארון בחדרו של הילד חשוב להקדיש תשומת לב לאופיו של הילד, לצבעים שהוא אוהב. ואף להוסיף ידיות לדלתות ומגירות בצבעים וצורות אשר ידברו אל נפש הילד.

הדברים החשובים להורה בארונות חדר הילדים

להורים נקודת מבט שונה וסדר עדיפויות שונה בהתייחס לארונות לחדר ילדים. להורה נקודת מבט פונקציונלית יותר. אין צורך שההורה  יוותר על פונקציונליות הארון. ניתן ליצור ולשלב בארון בדיוק את מה שההורה רוצה וחשוב לו, תוך התחשבות הדדית בצורים והעדפות הילד. למשל כאשר מחליטים על מגירות, ניתן לשלב במגירות מנגנון טריקה רכה אשר ישמור על אצבעות הילד במידה וישחק עם המגרות וימנע את פציעתו. כמו כן ניתן ליצור את הארון בהתאמה אישית לנישה אשר קיימת בחדר.

מילדות לבגרות עם אותם ארונות בחדר הילדים

ארון ילדים אשר מתוכנן טוב יוכל לשמש את הנער או הנערה גם כאשר הוא מתבגר. במידה ונרצה נוכל להחליף לארון את הדלתות וכך לשנות את מראהו באופן מוחלט בעתיד. בעוד שארונות להרכבה עצמית אומיצור תעשייתי מחזיקים מספר שנים בודדות. ארון טוב יכול לעבור מילד לילד. הארון יחזיק מעמד אפילו עשרות שנים. גם כאשר הילדים כבר יעזבו את הבית. ארון טוב לחדרי ילדים יאפשר לבצע בו שינויים ותוספות מכיוון שהוא עשוי מחומר איכותי ולא מחומר שיתפורר במידה ותחליטו לפרק ולהחליף בו דלתות או לערוך בו שינויים אחרים כגון שינוי סדר וחלוקה פנימית.


נגר אהרון כהן לשירותכם,
רוצים פתרון יצירתי בתכנון ארונות לחדרי ילדים? צרו עימי קשר
בטלפון  03-751-9816 או במייל [email protected]

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -