menu תפריט קטגוריות

מחנה קיץ לצעירים בצפון אמריקה - קיץ חלומי

סאמר סקול, או סאמר קמפ, הפכו כבר לביטויים שגורים בעברית. יש אין ספור כאלה באירופה, וכעת החלו הישראלים להציף גם את צפון אמריקה, שבה שפע של מחנות קיץ ששימשו עד היום בעיקר לחילופי תרבויות של מדריכים. כעת גם הילדים והנוער שלנו נהנים מהאפשרות לבלות קיץ חלומי בארצות הברית.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 28/10/2012


• מחנה קיץ בצפון אמריקה לא דומה לשום דבר שאתם מכירים בישראל. זהו אתר נופש פעיל ענק, בנוי על שטח רב בדרך כלל בטבע, שיש בו אגם גדול וטבעי עם מתקנים, ציוד וצוות המיועדים לתת לילדים ולנוער חוויה בלתי נשכחת לכל החיים. מגרשי ספורט ואולמות הדרכה, אמפיתיאטרון, בריכה, מטבח ענק וחדר אוכל, סוסים ומסלולי רכיבה, קיר טיפוס, טניס וסקי מים – הם רק חלק מן המגוון העצום של מתקנים ואטרקציות במחנה.• חיי חברה ושיתוף – המחנה בנוי לאפשר כמה שיותר פעילויות חברתיות וספורטיביות מאתגרות ומהנות לחניכים. המחנה מאפשר להם, תוך הנחיה וליווי של מדריכים מקצועיים, להתנסות וללמוד על החיים בקבוצה, עם עוד חניכים בני גילם (גילאי ההשתתפות במחנות השונים נעים בין 10 ל-18), לכבד את הקבוצה ואת הפרט, ולרכוש בצורה חווייתית ערכים כמו אחריות ושותפות. צעירים ישראלים רבים חולמים על שילוב של פעילויות עם ילדים בני אותו הגיל ונסיעה לחו"ל. את חוסר המעש, הבטלה והשעמום של החופש הגדול ניתן להחליף בחוויה מאתגרת ומאלפת, הזדמנות לרכישת חברים חדשים והכרות עם תרבויות חדשות.• שליחות – במקור נשלחו צעירים יהודיים לצפון אמריקה, קנדה וארצות הברית על מנת לקרב את ישראל לקהילות היהודיות בתפוצות, ע"י עבודה במחנות הקיץ והשתלבות במחנות הקיץ בארצות הברית. עם הזמן הכירה גם ממשלת ארצות הברית במשמעות של חילופי תרבויות עם אנשים מכל העולם, וכך נולדה הוויזה המיוחדת המיועדת לכך: ויזה J-1. משם לא קצרה הדרך להשתתפות פעילה של אלפי ילדים ובני נוער במחנות.• סדר יום במחנה – בוקר: השכמה, ישנים בצריפים של 12-18 חניכים. המדריכים ישנים איתם בתוך הצריף. ארוחת בוקר, ניקוי הצריף, פעילויות בוקר: ספורט, בריכה, אגם, אומנויות, וידאו, סוסים, דרמה, חץ וקשת ועוד.צהריים: ארוחת צהריים, מנוחה, פעילויות אחה"צ (בדומה לבוקר, מחליפים) זמן צריף.ערב: ארוחת ערב, פעילות חברתית שכבתית או במסגרת כלל המחנה, פעילויות לילה טוב, כיבוי אורות.את סדר היום הקבוע "והנוקשה", שוברים לעיתים ע"י פעילויות מיוחדות לשבת, או ימי טיול מרתקים למקומות מיוחדים.• עלויות – אינן גבוהות. בהתחשב שמדובר במחנות מהשורה הראשונה, שהחניכים עוברים תהליך הכנה, שכלולות בו: עלויות הטיסות, מיסים וההעברות משדה התעופה למחנה, כלכלה ולינה מלאים למשך כחודש, הדרכה ופעילויות אתגריות ספורטיביות וחברתיות סביב השעון, ביטוח רפואי וליווי מהארץ למחנה, המחיר הנע בין 4000$-4500$ אינו מחיר גבוה, ובהחלט מקבלים תמורה הולמת.• ניסיון אישי – לכותב המאמר ניסיון אישי כחניך במחנות קיץ בארה"ב ובעולם: ניו-יורק, ניו-ג`רסי, פנסילבניה, מסצ`וסטס, ועוד. אל אחד מהם חזר כמדריך, מספר פעמים, והדריך קבוצות של חניכים. זה אומר הכל, לא...?אודות כותב המאמר רונן דרורי: רונן דרורי, מנכ"ל קיץ חלומי בע"מ. קיץ חלומי הינה חטיבה של חברת ACAWE – American Camp And Work Experience מארה"ב. קיץ חלומי מגייסת ומכשירה צוות מישראל ומכל העולם עבור יותר 130 מחנות קיץ בצפון אמריקה, ושולחת ילדים ונוער כחניכים למחנות קיץ. ACAWE היא בין החברות הבודדות בעולם הרשאית להנפיק ויזה J-1, ועל כן היא US Department of State Designated Sponsor .

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -