menu תפריט קטגוריות

שירותי קצין בטיחות בתעבורה להתמקד במה שחשוב לעסק שלך

שירותי קצין בטיחות בתעבורה להתמודדות וניהול מיטבי של ציי רכב בעידן של עלייה דרמתית במחירי הדלק ושחיקת שער הדולר, ארגונים מצליחים חייבים להיות יצירתיים בכל הקשור להקטנת עלויות תפעול ושיפור היעילות התפעולית הפנימית.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 04/08/2019


שירותי קצין בטיחות בתעבורה כצעד התיעלותי היעילות

לראשונה בישראל, לופוס ניהול ציי רכב חברה מובילה לשירותי קצין בטיחות בתעבורה מספקת חבילה שלמה וכוללת לניהול מקצועי, איכותי ויעיל של צי הרכב של החברה. אנו בברת לופו ניהול ציי רכב מספקים כחלק משירותי קצין בטיחות בתעבורה את השירותים הבאים :

1. ניהול ממוחשב ומרכזי של כלל הרכבים בארגון, כולל דוחו"ת מפורטים על צריכת דלק, קילומטראז, טיפולים ועוד
2. כחלק מהשירות הצבת קצין בטיחות בתעבורה המחייב כל ארגון עם למעלה מ 40 כלי רכב פרטיים (או 20 רכבי עבודה כבדים או 20 רכבים מקטגוריות שונות)
3. שיפור רמת השירות הפנימית לעובדים תוך הקטנה משמעותית של זמן עבודה יקר ההולך לאיבוד.
4. ניצול ההנחות והמבצעים המזכים את כלל הלקוחות של חברת לופוס שירותי רכב.
 

שירותי קצין בטיחות בתעבורה כאמצעי לייעול בחברה

לופו שירותי קצין בטיחות בתעבורה מאפאשרת לגורמי הניהול הבכירים ביותר בכל ארגון להתמקד בנהיול וארגון משאביה הייצרניים של החברה. קצין הבטיחות בתעבורה שימונה מטעם חברת לופו לשירותי קצין בטיחות בתעבורה יאפשר לכם מנהליה הבכירים של החברה/הארגון, לשחרר עצמכם מעול הטיפול היומיומי השותף בצי הרכב.
לופו - שירותי קצין הבטיחות בתעבורה מספקת ללקוחותיה גם שירות יחודי של ייעוץ להקמה, ניהול וצחזוקה של צי הרכב שלכם. אנו מספקים שירות ייוץ בתחום ניהול צי הרכב המתבטא  בהכנת תוכניות הצטידות ותשתיות פיננסיות להקמה, הרחבה, ותחלופה שותפת בציי רכב גדולים.
 
אם גם אתה רוצה להקטין את כאב הראש שלך ולהתמקד במה שחשוב לעסק שלך, נשמח אם תיצור איתנו קשר בפרטים הבאים :
איש קשר: גלעד לופו
אתר אינטרנט : ציי רכב
טלפון : 09-7662733
פקס : 09-7662744
קישור לכרטיס העסק - קצין בטיחות בתעבורה
 
חל איסור מוחלט להעתיק חומר מהאתר , חל איסור להעתיק/טקסטים ללא אישור מפורש מכותב המאמר, בנוסף יש לעדכן את האתר פרוסייטס בנושא ולקבל את אישורו, האישור ניתן בכתב ולא בע"פ.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -