כרטיס העסק של טוען רבני

קטגוריה : עורכי דין

הסלוגן של טוען רבני -להציל עשוק מיד עושקו


שם העסק: טוען רבני
איש קשר: הדר גבאי
כתובת העסק: טשרניחובסקי נתניה
טלפון: 0586282403
פקס :097924783

אימייל העסק: hadar123y@gmail.com
*אתר העסק: http://www.ProSites.co.il/UniqueBusiness.asp?ID=14506
תחומי עיסוק: גירושין, משמורת, הסדרי ראיה, מזונות, טוען רבני, בתי דין רבניים, הסכמי ממון וגירושין,

המלצות: לחץ לצפייה בהמלצות

מוצרים למכירה: לחץ לצפייה במוצרים למכירה

הווית תקופת ותהליך הגירושין הינה מציאות שאינה קלה בלשון המעטה, מתסכלת, מכאיבה, ולעיתים אף מרסקת את האדם נפשית. מומלץ ומוכרח למען מיצוי תועלת ומיזעור נזקים שכיחים וקשים שתהליך מורכב זה וניצוחו ייעשה על ידי אדם החי מכיר ומבין את עולם המשפט ההלכתי, היודע את הלך הרוח המנחה את שיקול הדעת של הדיינים, אדם זה מכונה טוען רבני. המשרד חרט על דגלו עקרונות אנושיים בסיסיים. החל בדיסקרטיות מוחלטת המשך לסבלנות והקשבה מלאה ועד למענה וזמינות תדירים ללקוח. טו``ר הדר יהודה גבאי הינו אישיות רב גונית וחיננית היודע להתאים עצמו למקרה המדובר, מתוך הבחנה עמוקה הנוגעת בשורש העניין, ובד בבד לפעול בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח על פי צרכיו בקשותיו וטובתו האבסולוטית. טו``ר הדר יהודה גבאי עוסק בתחומי המעמד האישי על רבדיו הרבים, בשימת דגש על איכות הטענה לאחר נבירה רבה בנושא המדובר הן בפאן החוקי והן בפאן ההלכתי והכל מתוך חשיבה לוגית ומקורית המעורבת בחשיבה הנקראת ``מחוץ לקופסא``. טו``ר הדר יהודה גבאי פרפקטציוניסט במתן שירות מסור ועיקבי ללקוחותיו, מרגע קבלת האחריות לטיפול בתיק ועד תום צרכי ומבוקשי הלקוח. כמו``כ הינו בקיא ורגיל בהליכים הבאים לפתח בית הדין בפרט אלו המנחים את שיקול דעתם המכריעה. טו``ר הדר יהודה גבאי ידוע כאחד המנצל את כל כישוריו וקשריו למען מיצוי טובתו המקסימלית של הלקוח. במגמה בסיסית למנוע כמה שיותר מאבקים, נזקים, עוגמת נפש וכלימה ללקוח וקרוביו היקרים. טוען רבני הדר יהודה גבאי למד בצורה יסודית ומקיפה את לימודי התואר במכון מל``מ הנודע. לאחר שסיים בהצטיינות את לימודי התואר, נבחן הוכשר והוסמך על ידי הרבנות הראשית לישראל אשר מטעמה קיבל כתב סמיכה פרטני מהרב הראשי לישראל. משרדנו עוסק בתחום דיני המשפחה. ההתמקדות העיקבית היא בצרכי ומבוקשי הלקוח והכל על בסיס בניית אסטרטגיה נבונה חדורת מטרה בעבור הלקוח. המשרד מתעסק בייצוג בעניינים הבאים: שלום בית. גירושין, כתובה, מזונות. משמורת והסדרי ראיה, רכוש. הסכמי ממון וגירושין. המשרד חש סיפוק ורואה אתגר גדול בלהציל עשוק מיד עושקו.


לחץ לעדכון כרטיס עסק זה
עודכנו לאחרונה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -