כרטיס העסק של bsmart

קטגוריה : השקעות נדל``ן בארה``ב

הסלוגן של bsmart -אור קיצ`ין – מייצרת שפע כלכלי ע``י השקעות נדל``ן באר


שם העסק: bsmart
איש קשר: אור
כתובת העסק:  
טלפון: 0544231497
לחץ על התמונה להגדלה
לחץ על התמונה להגדלה

אימייל העסק: orr.gol@gmail.com
*אתר העסק: לחץ למעבר לאתר האינטרנט של העסק
תחומי עיסוק: ליווי ויעוץ השקעות נדל``ן בארה``ב, קנית נכס בארה``ב, השקעות בחו``ל, קניית נדל``ן בארה``ב

המלצות: לחץ לצפייה בהמלצות

מוצרים למכירה: לחץ לצפייה במוצרים למכירה

שירותים של B-Smart Investments שירות רכישת נכס וליווי עד השכרתו במסגרת הליווי, אני מאתרת נכס המתאים לקריטריונים של המשקיע, ודואגת ללוותו בתהליך הרכישה השיפוץ וההשכרה. בסוף התהליך, המשקיע מקבל נכס משופץ ומושכר. הנכס מנוהל ע``י חברת ניהול מקומית, אליה המשקיע יכול לפנות בכל עת ובכל שאלה, וכמו-כן גם אליי. המשקיעים מקבלים הסבר בכל הנוגע לצד הביורוקרטי וקישור לאנשי מקצוע עימם אני עובדת בצורה רציפה. אמנם הליווי מוגדר עד השכרתו של הנכס, אך משקיעים מוזמנים לפנות אליי בכל זמן שירצו. בדיקת כדאיות של עסקת נדל``ן מישהו מציע לכם נכס לרכישה בארה``ב, והכל נשמע פשוט נהדר! אבל מה? אינכם באמת יודעים איך לנתח את העיסקה שהציעו לכם והאם זו באמת עיסקה כזו טובה כמו שהיא נראית?! בשביל זה אני כאן. אני אחקור בשבילך את העיר/אזור שבו נמצא הנכס, אברר את רמת מחירי הבתים ורמת השכירויות באותו אזור, ועם כל הידע שאמסור לך בתום התהליך, תוכל להגיע למסקנה נבונה ומושכלת לגבי טיב הנכס שמציעים לך. פליפ


לחץ לעדכון כרטיס עסק זה
עודכנו לאחרונה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -