menu תפריט קטגוריות

ריהוט גן

כמו הפרגולה והדק, גם ריהוט גן מעץ הוא תוספת שיש בה גם התאמה וגם השלמה לטבע, לגינה. לרהיטים הבנויים מעץ מלא, יתרונות רבים: הם חזקים, בעלי תוחלת חיים ארוכה, ניתן לחדש אותם בצביעה והם משווים לגינה אוירה טבעית וחמימה.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 29/05/2020


בסחר עץ הרצליה ניתן לרכוש ריהוט גן, ספסלים, כסאות ושולחנות מעץ מלא, באיכות גבוהה, וגם לרכוש מבחר של עצים לבניה עצמית.

העצים הנפוצים ביותר בבניית רהיטי גן מעץ הם אורן, טיק, אדני רכבת ועצים גושניים כגון עץ לבן, דאגלאס פייר, ואלון.

כללי:

ריהוט גן , המכונה גם רהיטי גן או רהיטי פאטיו,הוא סוג של רהיטים מעוצבים ובנויים במיוחדלשימוש מחוץ לבית. ריהוט גן בנוי במיוחד מחומרים עמידים נגד פגעי מזג האויר.

ריהוט גן איכותי העשוי עץ מלא יכול להחזיק מעמד עשרות שנים עם הטיפול הנכון.

ריהוט גן מעץ הוא תוספת שיש בה גם התאמה וגם השלמה לטבע ולגינה. ריהוט גן מעץ נותן הרגשה של נופש כל השנה. לרהיטים הבנויים מעץ מלא, יתרונות רבים: הם חזקים, בעלי תוחלת חיים ארוכה, ניתן לחדש אותם בצביעה והם משווים לגינה אוירה כפרית טבעית וחמימה.

בעת בחירת ריהוט גן, אתה צריך לקחת בחשבון את סוג השימוש בגינה שלך. האם הגן שלך אמור להיות מקלט מרגיע רק עבורך ? מקום שבו תוכל לקרוא תוך כדי לגימת משקה קר, הרחק מן ההמולה של העולם המודרני והעסוק ? האם אתה אוהב לארח ? האם יש בבית ילדים ?

כללים וטיפים לרכישת ריהוט גן:

רצוי מאד שתבצעו מחקר מקדים באינטרנט לגבי סוגי רהיטי הגן שאתם מתכוונים לרכוש: האם לרכוש שולחן וכסאות, כורסאות, מיטות שיזוף, שמשיות וכו`. האם הריהוט יהיה מעץ, אלומיניום וכו`. מה יהיה בערך גודלם של רהיטי הגן ועוד. בחירת ריהוט גן תושפע מהאוכלוסיה בבית, האם יש לכם ילדים, מה גודל הגינה, האם אם אתם נהנים לאכול בחוץ, מהו מזג האויר באיזור שלכם, האם אתם נוהגים לארח לפעמים, מה הוא התקציב שלכם ועוד.

הצטיידו במידות מדויקות של שטח הגן או המרפסת בהם אתם מתכוונים להציב את הריהוט, אלא אם כן מדובר בגינה גדולה שמידותיה רחבות מספיק להכיל כל סוג של רהיט גן. אם תרצו למשל להשתמש במרפסת שלכם כפינת אוכל מדי פעם, כדאי שתקנו שולחן עם חור עגול במרכזו ובו הציבו שמשיה, אם כי עדיף סוכך גדול המכסה את רוב שטח המרפסת. סוכך כזה הוא יעיל יותר בגלל שינויי הזוויות של קרני השמש לאורך שעות היום.

אם החלטתם לרכוש ריהוט גן למשל לבריכה שלכם, כדאי לבחור במיטות שיזוף וכסאות נוח בשילוב שמשיות רחבות.

כדאי לנסות ולבחור פרטי ריהוט דומים בסגנונם, בצבעיהם ובחומר שממנו הם עשויים.

סגנונות ושילובים חדשים חודרים כל הזמן לעולם העיצוב של ריהוט הגן ויש לקחת זאת בחשבון.

סוגים של ריהוט גן:

ריהוט גן נמכר לעתים קרובות כסטים, למשל, סט המורכב משולחן, ארבעה או שישה כסאות ולעיתים גם שמשיה. שמשיות גן הם סוג מיוחד של מטריות עמידות שנועדו לספק צל מקרינת השמש. לשמשיות יש חור מתאים במרכז השולחן והן לרוב מאובטחות בעזרת בסיס כבד המונע את העפת השמשיה ברוח. לעיתים גם נמכרים ספסלים ארוכים כחלק מהסט.

ניתן גם לרכוש ולהתקין תנורי חימום מיוחדים, הפועלים בעזרת מיכלי גז בוטאן או פרופאן, המשמשים לעתים קרובות כדי לאפשר לאנשים לשבת בחוץ בלילה או במזג אוויר קר. אפשר גם לצרף שולחן פיקניק המשמש לצורך אכילת ארוחה בחוץ.

חומרים שמהם עשוי ריהוט גן:

לרוב, ריהוט גן עשוי עץ, פלסטיק, זכוכית משולבת בעץ או מתכת, פיויסי, אלומיניום, קש (ראטן),נצרים או ברזל מחושל.

קיים מבחר עצום של רהיטי גן והחומרים שמהם הוא עשוי משתבחים עם הזמן. לכל סוג חומר שממנו עשוי ריהוט גן יש קיימים יתרונות וחסרונות.

ריהוט גן עשוי עץ:

ריהוט גן מעץ הוא תוספת שיש בה גם התאמה וגם השלמה לטבע ולגינה. לרהיטים הבנויים מעץ מלא, יתרונות רבים: הם חזקים, בעלי תוחלת חיים ארוכה, ניתן לחדש אותם בצביעה והם משווים לגינה אוירה כפרית טבעית וחמימה במיוחד אם הגינה מרובת עצים וצמחייה. עץ הוא חומר טבעי ולכן ריהוט גן מעץ עשוי להיפגע מהחשיפה לפגעי מזג האויר. משום כך העץ צריך מעת לעת טיפול על מנת לשמור על מראהו ועל איכותו. טיק למשל הוא חומר נפוץ עבור ריהוט גן. עץ הטיק מכיל חומר טבעי הנקרא סיליקה, מה שהופך אותו עמיד בפני ריקבון, פטריות, השפעות של חשיפה למים (כגון נפיחות או עיוות), כמו גם השפעה של כימיקלים. העץ הוא גם עמיד בפני אש, חומצות ועוד. יש שמנים מסוימים המיועדים באופן ספציפי לטיפול בעץ טיק כדי לסייע לו לעמוד מזג האוויר ובתופעות לוואי הנגרמות משהיה בחוץ.

את רהיטי העץ כדאי לשמר ולצבוע בצבעים מיוחדים המיועדים לטיפול ושימור עץ.

המוצרים המומלצים לטיפול הם מתוצרת Flood האמריקאית ו- Bondex הגרמנית. חברות אלו נחשבות המובילות בעולם בפיתוח מוצרי טיפול ושימור בעץ.

יש להסיר כל לכלוך, עובש, ריקבון וחלקים רופפים. יש להסיר שכבות צבע ישנות ע"י ליטוש או בעזרת מסיר צבע. העץ חייב להיות נקי ויבש לפני הטיפול.

ריהוט גן מאלומיניום ופלסטיק:

ריהוט גן עשוי אלומיניום הוא בעל תוחלת חיים ארוכה והוא קל ועמיד. עם זאת, אם ציפוי המגן נפגע הדבר עלול לגרום לקיצור משמעותי בתוחלת החיים של הרהיט. ריהוט גן עשוי פלסטיק עמיד בפני מים ושמש באופן טבעי, כך שהוא יכול להישאר בחוץ כל השנה וגם אחזקתו קלה וזולה. ניתן להשיג רהיטי פלסטיק איכותיים, צבעוניים ומעודנים, אך לפלסטיק תדמית של ריהוט זול.

בדי ריפוד:

ניתן לרפד את ריהוט הגן, ולשלב גם מזרונים או כריות.  הבדים חייבים להיות עמידים לשמש ומים, וקלים להסרה לצורך כביסה.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -