menu תפריט קטגוריות

מוצרי פרסום ותכליתם

מוצרי פרסום וחלוקתם הם שיטת פרסום מעולה שנולדה לא אתמול ומטרתה העיקרית היא לקדם את עניינה של חברה המעוניינת לפרסם את שמה ואת מותגה, מוצרי פרסום הלו מוצרים שניתנים כביכול בחינם ללקוחות קיימים של חברה, לעובדים כמתנה, לסוכנים או ללקוחות פוטנציאלים של חברה מסוימת.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 31/12/2012


מוצרי פרסום וחלוקתם הם שיטת פרסום מעולה שנולדה לא אתמול ומטרתה העיקרית היא לקדם את עניינה של חברה המעוניינת לפרסם את שמה  ואת מותגה, מוצרי פרסום הלו מוצרים שניתנים כביכול בחינם ללקוחות קיימים של חברה, לעובדים כמתנה, לסוכנים או ללקוחות פוטנציאלים של חברה מסוימת.

כוחם של מוצרי פרסום הוא בכך שבדרך כלל מוצרי פרסום הינם מוצרים שימושיים שמשתמשים בהם במהלך היומיום, לדוגמא, חברת משקאות תוססים שמחלקת לקהל לקוחותיה שמשיית שמש לחוף הים.

מוצרי פרסום מהסוג הזה הינם מוצרי פרסום שהשימוש בהם הוא שימוש על בסיס שבוע במהלך חודשי הקיץ ואף יותר. חברה המשקיעה בדבר מוצרי פרסום היא חברה שהתודעה אליה הולכת וגוברת ככל שיש השקעה גדולה יותר של החברה בדבר מוצרי פרסום שלה. מוצרי פרסום בדרך כלל יכולים להגיע כלוגו של החברה על כוסות, מצתים, מאפרות, מטריות ועוד. מוצרי פרסום מיוצרים בדרך כלל על ידי חברה סיטונאית שלרוב מתעסקת אך ורק בתחום של מוצרי פרסום.

בארץ קיימות מספר חברות המציעות מכירות מוצרי פרסום לחברות אחרות. חברות המעוניינות בקניית מוצרי פרסום בדרך כלל ירצו לקנות מוצרי פרסום במחירים זולים כדי לא להפסיד כסף רב. לדוגמא, חברה מסוימת תרצה לקנות מוצרי פרסום, היא תפנה לחברה העוסקת במוצרי פרסום ותבקש הזמנה של 7000 מצתים עם לוגו החברה לצורך חלוקה ללקוחות ולעובדי החברה, כאמור אם מחיר המצתים יעלה על מספר שקלים בודדים אז העלות יכולה להגיע לסכומים ממש גבוהים לכן חברות המעוניינות לקנות מוצרי פרסום בראש ובראשונה זקוקים לבדוק עלויות מראש.

בעקבות כך, חברה המתעסקת במכירת מוצרי פרסום זקוקה גם כן לייבא את מוצרי הפרסום במחירים ממש זולים לצורך רווחים עתידיים ממכירת מוצרי פרסום לחברות שונות בשוק.

מוצרי פרסום כאמור הינה שיטה טובה מאוד לקדם מוצר ואם מוצרי פרסום מחולקים על ידי חברה אחת בצורה אינטנסיבית, רחבה ומגוונת מבחינת המוצרים אז אותה חברה סללה לעצמה דרך נוספת, על ידי מוצרי פרסום, להגיע לתודעה של קהל לקוחות פוטנציאלי.

מוצרי פרסום או בשמם בתחום השיווק- מוצרי קדם מכירות הינם חלק משיטה שהייתה מוכרת וידועה אך החלה לתפוס תאוצה במהלך העשרים השנים האחרונות, באופן מאוד הגיוני מוצרי פרסום איכותיים וטובים שנרכשים על ידי חברה טובה ומומלצת אלו מוצרים שיכולים להישאר לשימוש מספר שנים אפילו, זה יכול להיות עט איכותי או מטריה שעליה מתנוסס לוגו החברה.

 

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -