menu תפריט קטגוריות

אנרגיה סולארית: אקולוגיה, אקונומיה ומה שביניהם

המונח אנרגיה סולארית כבר לא חדש, והוא מתגלגל בקלילות על לשונם של מנהיגים, ראשי ערים, אדריכלים, מעצבים, מהנדסים ואנשי עסקים – הן בארץ והן בעולם כולו

לחץ לפרטי כותב המאמר

אנרגיה סולארית בפרט, וחשיבה אקולוגית בכלל הפכו שם נרדף לאקונומי. כן, כן, אנרגיה ידידותית לסביבה הופכת אט אט לאלטרנטיבה המשתלמת יותר, אם לא לטווח הקצר, אז בוודאי לטווח הארוך. וכאשר אנו אומרים כי אנרגיה ירוקה הפכה חסכונית ומשתלמת יותר לטווח הארוך, אנחנו לא מתכוונים לומר שזה משתלם לכדור הארץ, או שזה ישתלם לילדינו ולנכדינו, אנחנו מדברים על כך שכיום אנרגיה ירוקה, משתלמת לכיס!

מימון אנרגיה סולארית בישראל

עם עליית המודעות ליתרונות של מערכות אנרגיה סולארית החלו גופים פיננסיים גדולים כגון בנקים לסייע הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי לעבור אל אנרגיה ידידותית יותר לסביבה. העזרה באה לידי ביטוי במתן הלוואות נוחות, יש שמכנים אותה אפילו "הלוואה סולארית", והלוואה זו כרגע מתרכזת בעיקר במגזר הפרטי. כלומר, בנקים נרתמים למהפכה האקולוגית ומציעים מימון שיכול להגיע ל-100 אחוזים ללקוחות פרטיים אשר מעוניינים לרכוש מערכות סולאריות לייצור חשמל בביתם. כך למשל, הם מעניקים תנאי החזר נוחים במיוחד. במהפכה הירוקה הזו לוקחים כמעט כל הבנקים הגדולים בישראל. ואם לא די בכך גם חברות אשראי רבות החלו להירתם למשימה, וגם הן מתחילות להציע תנאים מיוחדים לאנשים שרוצים לעבור אל אנרגיה ידידותית.

חברת החשמל היא עוד גורם מניע ומכריע בייצור חשמל סולארי בישראל, וגם היא לוקחת חלק במהפכה הירוקה המקומית. כיום, חברת החשמל מאפשרת ליצרן החשמל הסולארי הפרטי להעביר את התשלומים לגוף הממן, במקום להעבירם לחברת החשמל, ועניין זה מקל מאוד על מהלך העניינים הבירוקראטיים והמימוניים. כיום אפשר לשעבד את הכסף המגיע מחברת החשמל לטובת הגוף הממן, בין אם זה הבנק או חברת האשראי, והחיים הרבה יותר קלים לנוטלי ההלוואות. אולם ראוי לציין כאן, כי הטבות אלו מגיעות רק למי שיש לו מערכות סולאריות לייצור חשמל בהספק של ארבע קילו וואט ומעלה, והיא עולה בקנה אחד עם ההחלטה להעביר לחברת החשמל עודפים המיוצרים ממערכות חשמל מבוססות אנרגיה סולרית.

מערכות אנרגיה סולארית, השקעה לטווח ארוך....

חשוב לציין כי ההוצאה על התקנתמערכת אנרגיה סולארית ביתית (לא עסקית), יכולה להגיע ל-300,000 ₪ , סכום שלא תמיד זמין עבור האזרח הקטן, אולם אם לוקחים בחשבון את ההחזרים של חברת חשמל ואת תנאי ההלוואות הסולאריות הנוחות, ההשקעה הופכת משתלמת במיוחד, ולאחר 7 שנים לערך, ההשקעה כבר מניבה כסף, ללקוח הפרטי.

המצב מעט שונה כאשר מדובר על אנרגיה סולארית עבור עסקים. כאשר מדובר על התקנת מערכות סולאריות לייצור חשמל במגזר העסקי, מדובר בסכומים גדולים יותר, אולם גם כאן מתחילה רפורמה, וגופים כלכליים מתחילים להראות נכונות לסייע גם לעסקים גדולים.

אם כן, נראה כי הפקת אנרגיה סולארית הפכה לחלופה החסכונית ביותר לאזרח, אם לא בטווח הקצר, אז בוודאי בטווח הארוך. בתנאים כאלו, קל יותר לקחת חלק במהפכה הירוקה, ואם מגמה זו תמשיך, אנו מתמלאים תקווה כי עתיד ילדינו נכדינו – מובטח.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -