menu תפריט קטגוריות

אנרגיה סולארית – הפיתרון למשאב הולך ונעלם

כיום, כולם כבר יודעים – אנרגיה סולארית היא אחד הפיתרונות היעילים ביותר למשבר האנרגיה העולמי

לחץ לפרטי כותב המאמר

חשמל סולרי הוא כידוע אנרגיה המופקת מאחד המשאבים הטבעיים ביותר שקיימים בשוק האנרגיה – השמש. מערכות סולאריות לייצור חשמל מבוססות על מעין לוחות של קולטי אנרגיית שמש אשר סופגות את חום השמש וממירות אותו לחשמל. בניגוד להפקת אנרגיה המבוססת על פחם, נפט ועוד מקורות אחרים הדורשים כוח עבודה רב, קידוחים ולאחר מכן שריפה או עיבוד מזהמים, אנרגיה סולארית היא אנרגיה ירוקה אשר הפקתה כרוכה בכוח אדם מינימלי, היא מקור אנרגיה אין סופי וחשוב מכל – אנרגיה סולרית לא יוצרת שום זיהום סביבתי. אולם מעבר לכל היתרונות הללו, אשר אין ספק שערכם לא יסולא בפז, שימוש נרחב של מערכות חשמל סולרי בישראל צופן בחובו שורת יתרונות בעלי אופי אחר לגמרי עבור ארצנו – אנרגיה סולארית היא אחד הפיתרונות לחיזוק כלכלת המדינה, ובמקביל חיזוק מעמדה בזירה הבין לאומית.

אנרגיה סולארית – כדי שנפסיק לעבוד בשביל אחרים

נכון להיום חשמל סולארי איננו מקור האנרגיה העיקרי בעולם, אלא הנפט המזהם והיקר להפקה. ברחבי העולם ניתן להצביע על מספר ארצות בהן קיימים ריכוזי וקידוחי נפט משמעותיים, בניהן מזרח אירופה, דרום אמריקה, וכמובן גם ארצות ערב. ישראל אינה נמנית על אחד האזורים רוויי הנפט, אולם בכל זאת נפט נמצא בשימוש נרחב ברחבי הארץ – במכוניות, מפעלים, תחנות כוח ועוד. מניין מגיע כל הנפט הזה לארצנו? ייבוא נרחב ויקר (האם לא שאלתם את עצמכם אי פעם מדוע מחירי הבנזין בארץ כה יקרים...?). אכן, מדינת ישראל כמו מרבית ארצות העולם מצאה עצמה תלויה בנפט אשר מקורו בארצות מרוחקות, אשר חלקן אף עויין את ישראל. במילים אחרות, כל יום בו מדינת ישראל לא מוצאת לעצמה מקורות אנרגיה חלופיים לנפט (כמו למשל אנרגיה סולארית) הוא עוד יום בו אזרחי המדינה מחזקים את כלכלתן של ארצות עוינות לה.

אנרגיה סולארית – הגיע הזמן לחזק את עצמנו

אנרגיה סולרית אם כן, יחד עם סוגים אחרים של אנרגיה ירוקה אינם רק הפיתרון להתחממות הגלובאלית, לזיהום האוויר או להידלדלות מצבורי הנפט בעולם. חשמל סולארי הוא גם כלי כלכלי ופוליטי לחיזוק מדינת ישראל. מדוע את מיטב כספנו נשקיע במשאבים מתכלים אשר לעיתים מגיעים ממדינות הרוצות ברעתנו? האין זה הגיוני יותר להשקיע את כספינו פעם אחת בטכנולוגיה שתספק לנו חשמל באופן תמידי, ושמקורה בארצנו? האם אין זה עדיף לחזק את עצמנו ולהתנתק מתלותנו ביבוא יקר, מערכת שינוע מסורבלת ובחסדי ארצות אחרות?

חשוב להבין כי ישראל היא מעצמה בקנה מידה עולמי בתחום של אנרגיה ירוקה בכלל, ובפרט בזה של חשמל סולרי. הטכנולוגיה כאן, היא קיימת והיא עובדת בהצלחה. האם לא מוטב לנו להוביל את ארצות העולם לעתיד ירוק, חסכוני ונקי יותר בעזרת אנרגיה סולרית, מאשר להמשיך להגרר מטה אחרי שאר האומות במערכת האנרגיה המסורבלת, המזהמת והלא יעילה הנפוצה כיום...?

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -