menu תפריט קטגוריות

בניה קלה – פתרון מושלם

מצוקת הדיור העגומה בישראל העלתה על נס את הצורך והשימוש בשירותי בניה קלה. בניה קלה או בשמה המקצועי, בניה טרומית מבוססת על ייצור מבנה הבית במפעל והובלתו למקום על ידי מינוף. בניה מתועשת זו יכולה להיות צימר, מחסן, מקלט, קראוון או הרחבה לבית. הובלת מבנים ניידים אלה נעשות על ידי חברות מקצועיות בלבד המוסמכות על ידי משרד השיכון לעסוק בסוג זה של בניה.

לחץ לפרטי כותב המאמר

בניה קלה - חיסכון כלכלי ניכר!

בניה מודולרית חוסכת בעלויות הבניה בגלל כמה סיבות עיקריות:
  • בניית מבנים ניידים נעשית במפעל וחוסכת את עלויות הובלת חומרי הגלם ושעות העבודה בשטח.
  • בניה קלה נעשית בזמן קצר, לעתים שבועיים בלבד, דבר החוסך כספים רבים.
  • כל העבודה מתבצעת במקום אחד, תחת קורת גג אחת ובפיקוח מלא. חברות אשר מספקות מבנים ניידים דואגות לכל קבלני המשנה ולכל האישורים הדרושים.
 
בסיכומו של עניין, מבנה נייד למגורים חוסך לכם מאות אלפי שקלים ויכול להיות פתרון ביניים מצויין, או פתרון קבע, במידה והמבנה מתוחזק היטב.
 
עיצוב מבנים ניידים
 
טעות לחשוב כי מבנים מודולרים מגיעים בעיצוב אחיד ומשעמם. כיום ישנה אפשרות לעצב את פנים המבנה בהתאמה אישית, החל מהקירות ועד לפנלים מחרסינה, ג`אקוזי, מקלחונים, מטבח מעץ מלא וגג רעפים. את העיצוב מסכמים לפני שניגשים לבנייה. מבנים ניידים מגיעים בגדלים קבועים פחות או יותר אך המגוון הוא רחב ולכל צורך: הרחבה, תוספת בחצר או משרד נייד.
 
עוד יתרונות לרכישת מבנים מודולריים
 
מבנים טרומיים מבודדים טוב יותר מאשר מבני בטון רגילים. עובדה זו עוזרת לחסוך בחשמל ובאנרגיה. בניה מתועשת נעשית בכל מזג אוויר ובטווח של תשעים יום מרגע ההחלטה על רכישת מבנה נייד.
בניה מתועשת הולכת ומשתכללת עם השנים וכיום ניתן להוסיף קומה שניה לכל מבנה נייד, בתנאי שעושים את ההכנה המתאימה עוד בשלב הקומה הראשונה.
 
מבנים ניידים – כדאי לדעת!
 
באם החלטתם על רכישת מבנה נייד כדאי שתדעו כמה דברים חשובים:
  • הבנק אינו מעניק משכנה לרכישת מבנים מודולריים אך מעניק הלוואה מיוחדת בתנאים טובים.
  • יש לבדוק עם הרשויות המקומיות את ההיתרים הדרושים להקמת מבנה נייד בשטח מסויים.
  • מבנים ניידים יושבים על כלונסאות בטון הנעשות באופן נפרד, לכן בררו את עלות הכנת הקרקע לפני רכישת מבנה נייד.
  • הצעת מחיר לרכישת מבנים ניידים כוללת את הכנת הקרקע, עלות ההובלה, זמן הייצור ותוספות מיוחדות כמו עיצובים מיוחדים. בנוסף, כדאי לברר על עלות אחזקת בניה קלה על ידי מומחים לדבר.
 
זהו. בניה מתועשת היא בהחלט נושא אותו אתם רוצים לבדוק. בניה קלה למגורים יכולה לספק לכם פתרון חלומות, בעלות נמוכה ובאיכות גבוהה. בין אם זה קראוון, תוספת או משרד נייד, כמה טוב לדעת שניתן לקחת אותו איתך לכל מקום.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -