עורך דין מוצרי אריזה מנוף סל נגר אביזרי רכב גרר בטיחות אדריכלים מוניות בניית אתרים אירידולוגיה פיברומיאלגיה קרטונים פוליאוריאה רקמה ממוחשבת הנדימן שתלים יודאיקה הכל   לצפייה בקטגוריות מובילות בפרוסייטס לחץ

הרגלי קניית פרקטים של נשים וגברים

לחץ לפרטי כותב המאמר

סקר חדש על הרגלי קניית פרקטים של נשים וגברים מגלה עובדות מעניינות. יורם פרקט


הרגלי קניית פרקטים של נשים וגברים

מאת: יורם פרקט

הקדמה:

רצפות העץ והפרקטים הכפו מאד פופולאריים גם בעסקים וגם בבתים בארץ. בימינו נראה שאין מי שלא יודע מה זה פרקט ולא מכיר פרקט, גם אם אין לו רצפת פרקט בבית בוודאי נתקל בפרקטים בעסקים, בעבודה, במסעדה או בקניון.

אם מדברים על הרגלי קנייה בכלליות הווי ידוע לכולם כי הרגלי הצריכה של גברים ושל נשים שונים זה מזה. אבל בסקר מקיף שנערך לאחרונה בארץ בקרב אוכלוסיה גדולה ומגוונת בתחום הרגלי קנייה של פרקטים ושל מוצרים שונים לבית על ידי גברים ונשים, התבררו נתונים מעניינים מאד.

האשה היא שקובעת בסופו של דבר על הפרקט:

ברור שאם קונים פרקטים לבית ברוב המקרים גם הבעל וגם האשה יטרחו לחפש יחד אחרי הפרקט שיאהבו ולפעמים גם ישתפו את הילדים בתהליך הזה, אבל מתברר על פי רוב מי שקובע בסופו של דבר איזה פרקט לקנות תהיה האשה ועל פיה ישק דבר.

דעתה של האשה לגבי סוג הפרקט האהוב נחשבת יותר מדעתו של הגבר לגבי הפרקטים כך עולה מהסקר.

במקרים שרק הגבר עומד לפני סגירת העסקה לא הוא ירצה להחליט על הפרקט בלי שאשתו תראה את גם מבחר הפרקטים ותביע את דעתה.

מעניין מאד - אבל המצב ההפוך לפיו האשה בוחרת ומחליטה על הפרקט קורה בהחלט. לנשים אין בעייה להחליט בעצמן על הפרקט שאהבו.

החיפוש אחרי פרקט מתאים ושביעות רצון לאחר ההתקנה :

אומרים שנשים הן המין החלש, אבל מסתבר לפחות מנתוני הסקר של הפרקטים כי הן דווקא לקוחות טובות חכמות אשר עורכות בירור מקיף ויסודי לפני כן וההחלטה שלהן על הפרקטים נעשית לאחר שיקול דעת.

נתון חשוב שעולה מהסקר הרגלי הקנייה של פרקטים הוא שבדיעבד, לאחר מעשה, כאשר הפרקטים כבר הותקנו בבית נשים מרוצות יותר מההחלטה ומבחירה שלהן לגבי הפרקטים.

בהשוואה בחתך אוכלוסיה שונה מתברר מהסקר כי נשים משכילות ונשים ממעמד סוציואוקונומי בינוני גבוה מעריכות יותר טוב את הערך המוסך של איכות הפרקטים ביחס למחיר.

עוד מתברר נשים משכילות וממעמד סוציואקונומי בינוני גבוה מבינות טוב יותר את חשיבות עבודה מקצועית בהתקנת פרקטים, רמת גימור בפרקט וכמובן אמינות בעל המקצוע שמגיע לבצע את העבודה.

פרקטים במגזר העסקי:

אם מדובר על המגזר העסקי, משרדים ועסקים שבבעלות הגבר ועומדים בפני שיפוץ והתקנת רצפת פרקטים, גם שם יש לאשה מה לומר. מתברר כי גבר שהוא בעל העסק ישתף את אשתו בבחירת הפרקט ויבחר לשמוע לרוב את דעתה.

אם נזכרים בפתגם הידוע שמאחורי כל גבר עומדת אשה מצליחה, גם מאחורי הפרקטים ומוצרים דומים לשיפוץ הבית ככל הנראה עומדת האשה שתורמת את דעתה ביחס לפרקט הרצוי.

מסקנות עיקריות:

אם כך מה נוכל ללמוד מהסקר הישראלי הזה על הרגלי הצריכה של בתחום הפרקטים של נשים וגברים:

1. הנשים הן שמחליטות בסופו של דבר על הפרקט הרצוי.

2. נשים עושות סקר טוב יותר לפני קניית פרקט

3. נשים משכילות וממעמד סוציואקונומי גבוה מעריכות יותר טוב את איכות הפרקט ואיכות העבודה

4. נשים מרוצות מבחירה שעשו של הפרקטים

5. גברים בדר"כ ישתפו את האשה בהחלטה גם אם זה העסק של הגבר

המסקנות העולות מהסקר ברורות וחד משמעיות ולא מותירות מקום לאי הבנות - בפרקטים הנשים הן המין החזק והשולט, וככל הנראה גם בכל התחומים דומים של טיפוח הבית, עיצוב פנים, בנייה ושיפוצים.

יורם פרקט טל: 050-9911998

מראשוני העוסקים בפרקטים בישראל

ביקור ויעוץ חינם עד הבית ללא כל התחייבות

© כל הזכויות שמורות ואין לעשות שימוש ללא קרדיט ראוי למחבר.

חזור למאמרים

עודכנו לאחרונה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2011 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -